O Stronie

Podróżnik nie tylko odwiedza nowe miejsca, ale i wędruje po świecie muzyki czy filmu, a kultura, nawet ta popularna, poszerza horyzonty i jest przygodą. Ja sam jej propagatorem dlatego projekt nowy odkrywca (new wayfarer) – popkulturowi podróżnicy.

Stronę tworzy każdy kto nie jest wyłącznie kulturowym konsumentem, lecz ma swoje zdanie i chciałby się nim podzielić, a nie ma do tego miejsca, wiedzy lub motywacji, żeby zaistnieć w Internecie. Każdy kto napisał coś co się kurzy, oraz wszyscy kreatywni, którzy czasem mają potrzebę tworzenia. Outsiderzy, domowi artyści i recenzenci pogubienie na nieznanych forach, którzy chcą dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Internetowy pamiętnik na teraz i zawsze, gdzie każdy z artykułów funkcjonuje osobno, a to ich zgrabna zbieranina. Bez zbędnych kalendarzy, archiwów i udziwnień. Prosta, męska, czytelna strona, a krótkie menu oraz tagi, to wszystko co poza słowami autorów nadaje tutaj szyk. Zwykłe miejsce do czytania gdzie większość gości i tak trafia z wyszukiwarek, o co zawodowo i prywatnie – dbam ja. Prawa autorskie każdemu zostawiam, a jedyne poprawki to korekty w kontekście przejrzystości czytania i widoczności tekstów pod sieciowe SEO.

Sam ulubionych albumów, zaczynając alfabetycznie od a-ha i Blondie, a na ZZ Top kończąc, mam lekko ponad sto. Zebranie myśli, informacji czy wspomnień, oraz ułożenie tego wszystkiego w głowie, by było prywatnie o czymś publicznym wymaga czasu, a za dużo smaków ma życie, by tylko na jednym – blogu, się skupiać, dlatego zapraszam do kontaktu!

Email: michalfic1991@gmail.com

PS strona przejrzysta i na bieżąco rozwijana. Treść gra główną rolę, a nie rozpraszające reklamy. Bez sekcji komentarzy niczym oldschoolowa telegazeta w TV.

Adrenalinowy Podróżnik

Moje gotowe scenariusze i przygody związane z wysokością. O atrakcjach z których można spaść i miejscach, które działają na wyobraźnię lub po prostu są świetnymi pomysłami. Wszystko na luzie i bez spiny, w stylu wiecznie młodego Toma Cruise’a i jego kaskaderskich popisów.

Co do samego strachu to tak – boję się. Jest on jednak tak samo naturalny jak radość, wkurzenie czy miłość, a chcę znać wszystkie emocje by być życiowym człowiekiem. To nas buduje i jesteśmy tym co przeżyjemy, a tam gdzie kończy się strefa komfortu – zaczyna życie. Dlatego nim pozjadają nas nowotwory i dogoni śmierć – do dzieła! Inaczej naprawdę będzie czego żałować gdy nie skorzystamy z okazji jakie nam daje 🙂

Pozdrawiam, Michał Fic

logo firmy ficadvice