O Stronie

Cześć Ferajna!

Kultura, nawet ta popularna poszerza horyzonty i jest przygodą, a ja sam jej propagatorem dlatego ten projekt.

Internetowy pamiętnik gdzie każdy z tekstów funkcjonuje osobno, a to ich zgrabna zbieranina. Bez zbędnych kalendarzy, archiwów i udziwnień. Prosta, męska, czytelna strona, a krótkie menu oraz tagi to wszystko, co poza słowami autorów nadaje tutaj szyk. Zwykłe miejsce do czytania gdzie większość gości trafia z internetowych wyszukiwarek. To dlatego, że podróżnicy nie tylko poznają nowe miejsca, ale i wędrują po świecie muzyki, kina czy kultury odkrywając nieznane – popkulturowi podróżnicy.

Stronę tworzy każdy kto nie jest wyłącznie kulturowym konsumentem, lecz ma swoje zdanie i chciałby się nim podzielić, a nie ma do tego internetowego miejsca. Każdy kto napisał coś co się kurzy, oraz wszyscy kreatywni, którzy czasem mają potrzebę tworzenia. Outsiderzy, domowi artyści i recenzenci pogubienie na nieznanych forach, którzy chcą dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Sam ulubionych albumów zaczynając od a-ha, na ZZ Top kończąc mam mnóstwo! Zebranie myśli, informacji czy wspomnień, oraz ułożenie tego wszystkiego w głowie, by było prywatnie o czymś publicznym wymaga czasu, a za dużo smaków ma życie, by tylko na jednym – blogu, się skupiać, dlatego zapraszam do kontaktu. Twórzmy coś pozytywnego.

Email: michalfic1991@gmail.com

Adrenalinowy Podróżnik

Moje gotowe scenariusze i przygody związane z wysokością. O atrakcjach z których można spaść i miejscach, które działają na wyobraźnię lub po prostu są świetnymi pomysłami. Wszystko na luzie i bez spiny, w stylu wiecznie młodego Toma Cruise’a i jego kaskaderskich popisów.

Co do samego strachu to tak – boję się. Jest on jednak tak samo naturalny jak radość, wkurzenie czy miłość. Poza tym lubię akcję i przygodę, a tam gdzie kończy się strefa komfortu – zaczyna życie! Dlatego nim pozjadają nas nowotwory i dogoni śmierć – do dzieła! Inaczej naprawdę będzie czego żałować, gdy nie skorzystamy z okazji jakie nam daje.

Pozdrawiam, Michał Fic

logo firmy ficadvice