O Stronie

Kultura, nawet ta popularna poszerza horyzonty i jest przygodą, a ja sam jej propagatorem dlatego ten projekt.

Każdy z tekstów funkcjonuje osobno, a ta strona to ich zgrabna zbieranina, prosta, męska, czytelna. Krótkie menu oraz tagi to wszystko, co poza słowami autorów nadaje tutaj szyk. Zwykłe miejsce do czytania gdzie większość gości trafia z internetowych wyszukiwarek. Podróżnicy nie tylko poznają nowe miejsca, ale również wędrują po świecie muzyki czy kina odkrywając nieznane – popkulturowi podróżnicy. W polskim internecie jest bardzo dużo stron, kanałów i autorów jeśli chodzi o kino dlatego tutaj więcej o nie mniej lubianej muzyce.

Sam ulubionych albumów zaczynając od a-ha na ZZ Top kończąc mam mnóstwo! Zebranie myśli, informacji czy wspomnień, oraz ułożenie tego wszystkiego w głowie, by było prywatnie o czymś publicznym wymaga czasu, a za dużo smaków ma życie, by tylko na jednym – blogu, się skupiać, dlatego zapraszam do kontaktu. Twórzmy coś pozytywnego.

Stronę tworzy każdy kto nie jest wyłącznie kulturowym konsumentem, lecz ma swoje zdanie i chciałby się nim podzielić. Każdy kto napisał coś co się kurzy, oraz wszyscy kreatywni, którzy czasem mają potrzebę tworzenia. Outsiderzy, domowi artyści i recenzenci pogubienie na nieznanych forach, którzy chcą dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Email: michalfic1991@gmail.com

Adrenalinowy Podróżnik

Moje gotowe scenariusze i przygody związane z wysokością. O atrakcjach z których można spaść i miejscach, które działają na wyobraźnię lub po prostu są świetnymi pomysłami. Wszystko na luzie i w duchu wiecznie młodego Toma Cruise’a oraz jego kaskaderskich popisów.

Spełniam marzenia bo lubię akcję i przygodę, a tam gdzie kończy się strefa komfortu – zaczyna życie! Dlatego nim pozjadają nas nowotwory i dogoni śmierć – do dzieła! Inaczej naprawdę będzie czego żałować, gdy nie skorzystamy z okazji jakie nam daje.

Pozdrawiam, Michał Fic

PS nazwa newwayfarer to po prostu model moich ulubionych oprawek okularów Ray-Ban.

logo firmy ficadvice