Współpraca

Podróżnikiem jest nie tylko ktoś kto odwiedza nowe miejsca, ale wszyscy którzy wędrują po świecie muzyki czy filmu. Świecie, który do zaoferowania ma nie mniej niż ten realny ponieważ kultura, nawet ta popularna, poszerza horyzonty i jest higieną dla duszy 😉

Stronę może współtworzyć każdy, kto nie jest zwykłym konsumentem, lecz ma swoje zdanie i chciałby się nim podzielić, a może nie ma do tego miejsca, wiedzy lub motywacji żeby zaistnieć w Internecie. Każdy, kto napisał coś co się kurzy, a co mogłoby kogoś zainteresować i wszyscy którzy odczuwają czasem potrzebę tworzenia. Outsiderzy, domowi artyści i recenzenci.

Jakie teksty? o czym pisać?

Recenzja ulubionego albumu, wpływ filmu na światową popkulturę, opis wycieczki śladami planów filmowych albo relacja z wizyty w muzeum. Jak świat szeroki tyle możliwości i pomysłów. Ogólnie stawiam na oryginalność i własne podejście. Nie narzucam nikomu stylu pisania, bo wystarczy spojrzeć na moje teksty. Każdy z nich funkcjonuje osobno, a ta storna to tylko ich zgrabna zbieranina, którą za pomocą Google i innych wyszukiwarek znajduje coraz więcej osób.

Prawa autorskie każdemu zostawiam, jedyne poprawki to korekty w kontekście przejrzystości czytania, jak i widoczności tekstów pod sieciowe SEO. Sam, jeśli miałbym spisać swoje muzyczne recenzje, to samych ulubionych albumów muzycznych zaczynając alfabetycznie od a-ha i Blondie, a kończąc na ZZ Top mam lekko ponad sto. Dlatego miło by było, gdyby z prywatnego projektu i popkulturowego podróżnika zmienić kiedyś podtytuł na podróżnicy.

Więc jak wayfarer? Chcesz spróbować? a może masz na dysku już gotowe niepublikowane recenzje, referaty albo pomysły na dobre popkulturowe teksty? Daj znać tutaj.

Pozdrawiam, Michał

PS sama strona jak widzisz przejrzysta. Treść gra tu główną rolę, a nie wszędobylskie i rozpraszające reklamy. Bez sekcji komentarzy niczym telegazeta w TV 🙂